Виготовлення гіпоалергенних зубних імплантатів є регулярною, безпечною та постійною частиною роботи стоматологів з 1965 року. Тим не менш, багато потенційних пацієнтів знають дуже мало про зубні імплантати. Це незнання може призвести до занепокоєння про безпеку імплантатів та процес імплантації.

Швидка відповідь на запитання «Чи безпечні зубні імплантати?» — Так, безпечні. Якщо вам цікаво дізнатися про зубні імплантати та їхню безпеку, ось що вам потрібно знати. Інші статті на тему лікування зубів та інформацію, таку як брекети на верхню щелепу ціна, можна дізнатись на сайтах спеціалізованих клінік.

Матеріали

Зубні імплантати мають майже 100-відсоткову ймовірність успіху. Однією з основних причин цього є те, що вони виготовляються з титану. Титан має унікальну біосумісність. Це означає, що він вітається вашим організмом та співпрацює з ним. На відміну від інших металів, які можуть іржавіти, викликати запалення або руйнуватися з часом, титан довговічний, не викликає подразнення щелепи та ясен, приймається кістками вашого організму як природна речовина.

Титанові імплантати не вимагають особливого догляду. Якщо ви дотримуватиметеся стандартного плану гігієни зубів, ваші імплантати залишаться надійними та безпечними протягом багатьох років. Аналогічно, порцеляна та інші матеріали, з яких виготовляють коронки для постійних зубних імплантатів, довговічні, нетоксичні та безпечні для організму. Вони також вимагають лише звичайного чищення зубів та регулярних відвідувань стоматолога для підтримки їхньої якості, зовнішнього вигляду та функціональності протягом тривалого часу.

Процес імплантації

Процес імплантації зубів розроблений таким чином, щоб забезпечити вашу безпеку і максимальну зручність та комфорт від початку до кінця. Процес починається із повного стоматологічного огляду, який проводить досвідчений пародонтолог. Він чи вона зробить рентгенівські знімки та 3D-знімки вашої порожнини рота та зубів. Вони також обговорять вашу історію хвороби. Таке поглиблене вивчення стану вашого здоров’я та зубів дозволяє:

  • розробити індивідуальний план лікування, який найкраще відповідає вашим особистим потребам;
  • виявити фактори ризику, через які імплантація зубів на даний момент може виявитися для вас неприйнятною;
  • виявити та встановити додаткові заходи захисту, якщо це необхідно, щоб врахувати будь-які захворювання, що існували у вас.

Наприклад, деяким пацієнтам з певними захворюваннями серця перед операцією імплантації зубів необхідно пройти курс антибіотиків, щоб звести до мінімуму ймовірність інфекцій. Ретельний підготовчий процес означає, що лікарі здатні розпізнати такі потреби та забезпечити вам найкраще обслуговування на кожному етапі. Додатково про різні опції, які можуть запропонувати вам стоматологи, включно з тим скільки коштує поставити брекети, можна дізнатися на сайті обраної вами клініки або на додаткових ресурсах в мережі.